آتليه عكس سلنا آتليه عكس سلنا .

آتليه عكس سلنا

آتليه كودك سلنا

مقاله عكاسي كودك و نوزاد

آتليه كودك خوب در تهران يكي از دغدغه هاي بزرگ براي مادران و والدين به شمار مي رود. زيرا ثبت لحظات شيرين و خوب براي كودك و نوزاد خيلي براي خانم‌ها مهم است. عكاسي كودك و عكاسي نوزاد حرفه ي ماست!! پس با خيال راحت مي‌توانيد به آتليه سلنا در خيابان دولت تشريف بياوريد و به عنوان يك آتليه عكاسي كودك و آتليه عكاسي نوزاد يا آتليه عكس كودك و آتليه عكس نوزاد به آتليه سلنا اعتماد كنيد.نگران انتخاب در تعداد عكس براي كودك و نوزاد خود نباشيد!!

در آتليه سلنا هيچ محدوديتي در انتخاب تعداد عكس وجود ندارد! پس با خيال راحت پس از عكاسي به خانه خود برويد و عكس‌هاي كودك و نوزاد تان را در كنار خانواده و با خيال راحت انتخاب كنيد. اين قابليت باعت مي‌شود كه مشتريان ما را به عنوان آتليه تخصصي كودك و آتليه تخصصي نوزاد و يا به عبارت دقيق‌تر آتليه تخصصي كودك در تهران و آتليه تخصصي نوزاد در تهرن به شمار بياورند.

بديهي است كه شهر تهران يكي از كلان ترين و بزرگ‌ترين شهرهاي ايران به شمار مي رود. خانم‌هايي كه به دنبال آتليه كودك در هر نقطه از تهران (شرق ،‌غرب ، شمال ، مركز و جنوب) هستند اكثراً برايشان مهم است كه آتليه كودك در تهران يا آتليه نوزاد در تهران كه به دنبالش هستند از لحاظ مسير هم نزديك به منزل هايشان باشد . اما آتليه سلنا در نقطه خوب در تهران يعني سمت شريعتي و قلهك در خيابان دولت مي باشدو هم اينكه داراي پاركينگ اختصاصي از ابتداي كار عكاسي نوزاد و كودك تا پايان كار عكاسي مي‌باشد.

پس اگر شما به دنبال آتليه عكاسي كودك در شرق تهران و أتليه عكاسي نوزاد در شرق تهران يا آتليه عكاسي كودك در غرب تهران و آتليه عكاسي نوزاد در غرب تهران يا آتليه عكاسي كودك در شمال تهران و آتليه عكاسي نوزاد در شمال تهران يا آتليه عكاسي كودك در مركز تهران و آتليه عكاسي نوزاد در مركز تهران هستيد مي‌توانيد از هرجاي تهران چه شرق باشد چه غرب يا شمال و مركز با خيال راحت از طريق خيابان شريعتي يا پاسداران به سمت قلهك آمده و آتليه سلنا را در خيابان دولت به راحتي پيدا كرده و بهترين لحظات و شيرين‌ترين لحظات نوازدان و كودكان دلبندتان را در آتليه كودك و آتليه نوزاد سلنا ثبت نماييد!!

ز لحاظ منظقه اي اگر بخواهيم موقعيت آتليه سلنا را بررسي كنيم ، آتليه سلنا در خيابان دولت مي‌باشد كه هم از خيابان شريعتي مي‌توانيد به راحتي به اين مسير برسيد و هم اينكه از خيابان پاسداران مي‌توانيد به دولت برسيدكه در‌واقع همان منطقه قلهك در تهران مي باشد. البته آتليه سلنا به مناطق فرمانيه و تهرانپارس و نياوران نيز نزديك است و شما مي توايند به وسيله نقليه خود به دولت بياييد و از پاركينگ آتليه سلنا با خيال راحت استفاده كنيد.

پس اگر شما سراغ آتليه عكس كودك در شريعتي و آتليه عكس نوزاد در شريعتي يا آتليه عكس كودك در خيابان دولت و آتليه عكس نوزاد در خيابان دولت يا آتليه عكس كودك در قلهك و آتليه عكس نوزاد در قلهك يا آتليه عكس كودك در پاسداران و آتليه عكس نوزاد در پاسداران يا آتليه عكس كودك در تهرانپارس و آتليه عكس نوزاد در تهرانپارس يا آتليه عكس كودك در فرمانيه و آتليه عكس نوزاد در فرمانيه يا آتليه عكس كودك در نياوران هستيد مي‌توانيد به راحتي و در كمترين زمان به آتليه سلنا تشريف بياوريد .

يكي از دغدغه هاي ديگر ، عكاسي از مهد كودك مي‌باشد . يعني بعضي از مهد كودك ها در تهران دنبال آتليه اي هستند كه به راحتي و با كيفيت خيلي بالا عكاسي از مهد كودك در تهران را انجام دهد و با خيال راحت بتوانند اين كار را به يك آتليه تخصصي كودك خوب در تهران بسپارند. در اين زمينه هم آتليه سلنا مي‌تواند كار عكاسي مهد كودك و يا همان عكاسي مهد كودك در تهران را به صورت فوق‌العاده و با حرفه‌اي ترين كادر مجرب عكاسي براي شما انجام دهد.

همچنين اگر والدين محترم مي‌خواهند از كودكان يا نوزادان شان درمنزل عكاسي كنند و ديگر به آتليه سلنا نيايند، در اين مورد هم مي‌توانند عكاسي كوك در منزل يا به عبارت دقيق‌تر اگر بخوهيم بگوييم ، عكاسي كودك در منزل در تهران و عكاسي نوزاد در منزل و به عبارت ساده‌تر و دقيق تر، عكاسي نوزاد در منزل در تهران را به عكاسان حرفه‌اي و كادر مجرب آتليه سلنا بسپارند.

اگر دنبال بهترين ها در تهران هستيد و مي خوهيد يك آتليه خوب و با كيفيت براي كودك و نوزادتان انتخاب كنيد و بهترين و شيرين‌ترين لحظات را ثبت كنيد ، آتليه سلنا مي‌تواند يكي از گزينه هاي شما باشد، آتليه عكس سلنا ادعا نمي‌كند كه بهترين آتليه كودك در تهران يا بهترين آتليه نوزاد درتهران هست ، اما اگر مي‌خواهيد تجربه عكاسي در يكي از بهترين آتليه هاي كودك در تهران يا بهترين آتليه هاي نوازد در تهران را كسب كنيد و براي هميشه در ذهنتان اين لحظات خوب ماندگار باشد، پيشنهاد ما به شما آتليه عكاسي سلنا ، تخصصي كودك و نوزاد و بارداري در تهران مي باشد.


برچسب: آتليه عكس كودك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۱۲:۲۵ توسط:سلنا موضوع:

آتليه بارداري سلنا

مقاله عكاسي بارداري و حاملگي

اين روزها عكاسي بارداري و عكاسي حاملگي به يكي از عكاسي هاي پرطرفداردر بين خانم هاي باردار يا حامله تبديل شده است و به تبع آن انتخاب آتليه تخصصي بارداري نيز چالشي براي خانم هاي باردار شده است. در چندين سال اخير و با پيشرفت تكنولوژي و به تبع آن ، پيشرفت كار عكاسي ،‌ عكاسي جديدي به نام عكاسي بارداري مطرح شده است . در اين ميان مردم نظرات مختلفي در مورد عكاسي از دوران بارداري و يا همان عكاسي از دوران حاملگي دارند.

عده‌اي بر اين عقيده هستند كه آيا يك مادر و يك خانم با آن ظاهر و در اين دوران سخت ، چه زيبايي و چه قشنگي در عكس خواهد داشت!!! واقعاً تأسف بار است كه اين جملات و اين عقيده ها را هنوز كه در قرن بيست و يك هستيم ، مي شنويم. يك مادر در دوران حاملگي خود تمام سختي‌ها و محدوديت‌ها را به جان مي‌خرد تا جنيني كه در شكم خود حمل مي‌كند ، به سالم ترين و زيباترين شكل چشم به جهان بگشايد!!

اما اگر بخواهيم صادقانه قضاوت كنيم ، ثبت لحظات اين دوران سخت بارداري حق طبيعي يك مادر است و او تا آخر عمر خود اين لحظات سخت اما شيرين را به ياد خواهد داشت. براي اين كار آتليه بارداري و يا همان آتليه عكاسي بارداري كار عكاسي دوران بارداري و حاملگي را انجام مي‌دهد . آتليه سلنا نيز به صورت تخصصي و با كادر حرفه‌اي عكاسي نيز يك آتليه عكس بارداري خوب در تهران به شمار مي رود.

آتليه عكس سلنا كار خود را در سال ۹۳ به صورت تخصصي و با استفاده از عكاسان حرفه‌اي شروع كرد. در آتليه سلنا شما مي‌توانيد نيز از نمونه عكس‌هاي بارداري و يا همان نمونه عكس دوران بارداري ديدن كنيد و پس از مشاهده نمونه عكس‌هاي آتليه بارداري در آتليه سلنا ، وقت خود را رزرو نماييد و از امكانات آتليه سلنا شامل انتخاب عكس آنلاين و پاركينگ اختصاصي و عكاسي حرفه‌اي استفاده كنيد. اين قابليت‌ها و امكانات در آتليه سلنا باعث شده است كه ما به عنوان يك آتليه بارداري در تهران و به صورت تخصصي و به عبارت صريح‌تر ، آتليه تخصصي بارداري در تهران به شمار بياييم.

از آنجايي كه شهر تهران يكي از كلان ترين و بزرگ‌ترين شهرها در كشور ايران به شمار مي رود، خانم‌هايي كه به دنبال اتليه بارداري و حاملگي در هر نقطه از تهران (شرق ،‌غرب ، شمال ، مركز و جنوب) هستند اكثراً برايشان مهم است كه آتليه عكاسي بارداري در تهران كه به دنبالش هستند از لحاظ مسير هم نزديك به منزل هايشان باشد . اما اتليه سلنا در نقطه خوب در تهران يعني سمت شريعتي و قلهك در خيابان دولت مي باشدو هم اينكه داراي پاركينگ اختصاصي از ابتداي كار عكاسي بارداري تا پايان كار عكاسي مي‌باشد

پس اگر شما به دنبال آتليه عكاسي بارداري در شرق تهران يا آتليه عكاسي بارداري در غرب تهران يا آتليه عكاسي بارداري در شمال تهران يا آتليه عكاسي بارداري در مركز تهران هستيد مي‌توانيد از هر نقطه از تهران چه شرق باشد چه غرب يا شمال و مركز با خيال راحت از طريق خيابان شريعتي يا پاسداران به سمت قلهك آمده و آتليه بارداري سلنا را در خيابان دولت به راحتي پيدا كرده و بهترين لحظات و شيرين‌ترين لحظات زندگي يك مادر را در آتليه بارداري سلنا ثبت نماييد!!

از لحاظ منظقه اي اگر بخواهيم مكان و موقعيت آتليه سلنا در تهران را بررسي كنيم ، آتليه سلنا در خيابان دولت مي‌باشد كه هم از خيابان شريعتي مي‌توانيد به راحتي به اين مسير برسيد و هم اينكه از خيابان پاسداران مي‌توانيد به دولت برسيدكه در‌واقع همان منطقه قلهك در تهران مي باشد. البته آتليه سلنا به مناطق فرمانيه و تهرانپارس و نياوران نيز نزديك است و شما مي توايند با وسيله نقليه خود به دولت بياييد و از پاركينگ آتليه سلنا با خيال راحت استفاده كنيد.

پس اگر شما به دنبال آتليه عكس بارداري در شريعتي يا آتليه عكس بارداري در خيابان دولت يا آتليه عكس بارداري در قلهك يا آتليه عكس بارداري در پاسداران يا آتليه عكس بارداري در تهرانپارس يا آتليه عكس بارداري در فرمانيه يا آتليه عكس بارداري در نياوران هستيد مي‌توانيد به راحتي و در كمترين زمان به اتليه عكاسي بارداري سلنا تشريف بياوريد .

همچنين اگر خانم‌هاي باردار محترم مي‌خواهند عكاسي بارداري را در منزل خود انجام دهندُ ديگر به آتليه سلنا نيايند، در اين مورد هم مي‌توانند عكاسي بارداري در منزل يا به عبارت دقيق‌تر اگر بخوهيم بگوييم ، عكاسي بارداري در منزل در تهران را به عكاسان حرفه‌اي و كادر مجرب آتليه سلنا بسپارند.

اگر دنبال بهترين آتليه ها در تهران هستيد و مي خوهيد يك آتليه خوب و با كيفيت براي عكاسي از دوران بارداري انتخاب كنيد و بهترين و شيرين‌ترين لحظات را ثبت كنيد ، آتليه سلنا مي‌تواند يكي از گزينه هاي شما باشد، آتليه عكس سلنا ادعا نمي‌كند كه بهترين آتليه بارداري در تهران هست ، اما اگر مي‌خواهيد تجربه عكاسي در يكي از بهترين آتليه هاي بارداري در تهران را كسب كنيد و براي هميشه در ذهنتان اين لحظات خوب ماندگار باشد، پيشنهاد ما به شما آتليه عكاسي سلنا ، تخصصي كودك و نوزاد و بارداري در تهران مي باشد.


برچسب: آتليه عكس بارداري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۱۱:۵۰ توسط:سلنا موضوع:

آتليه سلنا

آتليه عكس و عكاسي سلنا ، تخصصي بارداري ، كودك و نوزاد در تهران

آتليه عكاسي سلنا اندك زماني پيش فعاليت خود را اغاز كرد كه در اين مدت اندك با ياري مشتريانش و كيفيت خوب كاري كه از خود به جاي گذاشت توانسته است خودش را به عنوان يكي از بهترين آتليه عكاسي در تهران معرفي نمايد . آتليه سلنا اكنون شعبه فعال خود را در پاسداران شريعتي قلهك دولت داراست. آتليه عكاسي در پاسداران ، شريعتي ، قلهك و دولت در تهران در اين جا بخش هاي سه گانه آتليه سلنا يعني كودك نوزاد بارداري را به طور مختصر شرح ميدهيم:

آتليه بارداري : آتليه تخصصي بارداري اين تعريفي است كه ما از خودمان ارايه مي دهيم. عكاسي بارداري يكي از شغل هاي در حال رشد براي عكاسان حرفه اي به شمار ميرود اما مستند سازي اين دوران حاملگي ميتواند چالش بر انگيز باشد با اين حال عكاسان حرفه اي خانم در آتليه سلنا با تجربه چندين ساله مي توانند از اين چالش ها لحظات به ياد ماندني قشنگ و خوبي براي شما ثبت كنند.

عكس دوران بارداري توسط متخصصين اين حوزه بسيار خوشايند خواهد بود اگر شما به دنبال يكي از بهترين آتليه بارداري در تهران هستيد ما به دليل تخصص در اين حوزه كه آتليه تخصصي بارداري هستيم مي توانيم انتخاب خوبي براي آتليه عكس بارداري شما باشيم. توصيه ما به خانم هايي كه مي خواهند عكس بارداري بگيرند اين است كه اول عكس هاي بارداري يا نمونه عكس بارداري را در آتليه با هماهنگي قبلي مشاهده فرمايند تا بتوانند عكس دوران بارداري خوب و دلخواهشان را در آتليه عكاسي بارداري ما بگيرند.

آتليه سلنا همچنين عكاسي بارداري در منزل را نيز انجام مي دهد اما توصيه ما عكاسي در آتليه مي باشد تا بهترين كيفيت حاصل شود براي اين كه بتوانيم بهترين آتليه تخصصي بارداري بارداري باشيم معيارهاي زيادي را در نظر گرفته ايم اگر شما به دنبال آتليه بارداري در شمال تهران يا آتليه بارداري در شرق تهران يا آتليه بارداري در غرب تهران و آتليه بارداري در مركز تهران هستيد آتليه ما مي تواند به لطف قرار گرفتن در موقعيت مكاني مناسب گزينه خوبي براي شما باشد و بهترين انتخاب براي آتليه بارداري در پاسداران و آتليه بارداري در شريعتي و آتليه بارداري در قلهك و آتليه بارداري در تهرانپارس به دليل دسترسي خوب در اين مناطق مي باشيم . آتليه سلنا داراي پاركينگ اختصصاصي مي باشد. از ديگر مزيت هاي آتليه سلنا انتخاب عكس آنلاين مي باشد چون معمولا خانم هاي باردار بعد از عكاسي خسته مي شوند ما اين امكان را فراهيم اورده ايم تا بتوانيد عكس هاي خود را در خانه و در كنار خانواده بدون استرس و با خيال راحت انتخاب كنيد. جزييات بيشتر را در وب سايت ما مطالعه بفرماييد.

آتليه كودك

عكاسي كودك فرايند چندان اساني نيست براي اين كه شما بتوانيد آتليه تخصصي كودك باشيد بايد معيارهاي زيادي را بايد فراهم اوريد اين كه يك آتليه عكاسي خوب باشيم تا بتوانيم عكس هاي خوبي فراهم اوريم صبر و حوصله زيادي از عكاس مي طلبد.عكاس صبور و حرفه اي يك امتياز بزرگ براي آتليه ماست آتليه عكاسي سلنا از عهده اين كار به خوبي بر امده است تا خود را آتليه تخصصي كودك در تهران بنامد. چيدمان و ديزاين ما براي براي كار كودك مناسب و كافي است كه مشتريان محترم مي توانند با هماهنگي و وقت قبلي از دكورهاي آتليه بازديد نمايند و در صورت رضايتمندي وقت خود را رزرو نمايند اگر شما به دنبال آتليه كودك در شرق تهران يا آتليه كودك در شمال تهران يا آتليه كودك در مركز تهران يا آتليه كودك در غرب تهران هستيد آتليه ما به دليل دسترسي و موقعيت مكاني مناسب مي تواند گزينه خوبي براي شما باشد.

آتليه ما بهترين انتخاب براي آتليه كودك در پاسداران و آتليه كودك در شريعتي و آتليه كودك در قلهك و آتليه كودك در تهرانپارس به دليل دسترسي مناسب در اين نقاط است.

آتليه نوزاد

عكاسي نوزاد يا ني ني سخت ترين نوع عكاسي مي باشد . عكاسي از نوزاد تازه متولد شده واقعا سخت زمان بر و طاقت فرساست . آتليه عكس نوزاد سلنا اين مشكل را نيز توانسته با صبر و درايت كارمندان خود به خوبي حل كند و آتليه تخصصي نوزاد شود. فرايند عكاسي از نوزادان گاه تا سه ساعت به طول مي انجامد تا عكاس بتواند لحظه هاي ناب را از خواب و بيداري نوزاد به بهترين شكل در آتليه عكاسي نوزاد سلنا شكار كند.

ما خودمان را آتليه تخصصي نوزاد در تهران مي دانيم و معتقديم كه از عهده اين كاربه خوبي بر امده ايم. شما مي توانيد نمونه عكس نوزاد و نمونه عكس كودك را در وب سايت ما مشاهده فرماييد. بهترين آتليه نوزاد در تهران را ميتوانيد شما به مقايسه كردن انتخاب كنيد. اگر شما به دنبال آتليه نوزاد در شمال تهران يا آتليه نوزاد در مركز تهران يا آتليه نوزاد در شرق تهران يا آتليه نوزاد در غرب تهران هستيد مي توانيد ما را در بين گزينه هايتان قرار دهيد. همانند عكاسي بارداري و آتليه كودك به دليل دسترسي عالي آتليه نوزاد در پاسداران و آتليه نوزاد در شريعتي و آتليه نوزاد در قلهك و آتليه نوزاد در تهرانپارس در اين مناطق مي تواند بهترين گزينه باشد.

.جزييات بيشتر در اين مورد را در وب سايت ما مطالعه فرماييد. http://photoselena.com

برچسب: آتليه عكاسي سلنا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۱۱:۰۱ توسط:سلنا موضوع: